Головна > Проміжний етап

Компанія проміжний етап

1989-перший механік пробивки ЧПУ була проведена в напрямку Yangzhou Metalforging машина Ко, ТОВ

1994-два основні національні проекти були реалізовані в напрямку Yangzhou Metalforging машина Ко, ТОВ

1995-перший вітчизняних великої потужності лазерного різання ЧПУ була введена в силу в Tianshui великої стіни комутаційна заводу.

1996-перші вітчизняні автомобільні ЧПУ Панч ФМС для Лоррі carling була введена в експлуатацію в напрямку Yangzhou Yaxing-Benz Група Лтд

1996-народження Jiangsu Jinfangyuan з ЧПУ машина Company Limited, підйому завісу з ЧПУ штампування машин на основі ефект масштабу спеціалізованих виробництва.

1996-співробітництво з РАСКІН, світ знаменитого металеву пластину виробника обладнання, ввести гідравлічні ЧПУ штампування машина виробничі технології і виробляти перший в Китай гідравлічні ЧПУ штампування машина.

1997-ISO9001 якості системи сертифікації. Створено спільне підприємство, напрямку Yangzhou Beyeler кування машина Company Limited у співпраці з німецькою BEYELER. Перший в Китаї, який випустив електро гідравлічна ЧПУ pressbrake і ЧПУ зсувне машина.

1999-призначеного Jiangsu науки & технології комісії в якості високотехнологічне підприємство.

2000-RT-300 гідравлічний удар ЧПУ, китайсько-швейцарської співпраці проект, був вказаний як один національної програми факел.

2000-RT-300 гідравлічний удар ЧПУ, китайсько-шведського співробітництва проект, було занесено до списку національних новий ключ виробляти.

Огляд системи якості 2000 ISO9001.

2000-обраний Віце-президентом Китай машини & інструмент промисловості Асоціація.

2001-перший лазер штампування комбіновані ЧПУ в Китаї виробництва і введена в експлуатацію в напрямку Yangzhou Shuguang інструментів заводу.

2002-перший гідравлічні автомобільні ЧПУ Панч ФМС для Лоррі carling введено в використання в Китаї Dongfeng автомобільні робіт, робіт перші автомобілі Китай та Лючжоу автомобільні Co., Ltd.

Понад 100 виробничих штампувальник з ЧПУ

2003-перший штампування нахил комбіновані ФМС в Китаї виробництва і введена в експлуатацію у провінції Jilin Longding Electric Company Limited.

2003-зливаючись з напрямку Yangzhou Beyeler Metalgorging машина Company Limited.

2004 року обраний до членства Китаю машина Асоціації.

2005 року нагороджений премією "Китай Кращий бренд".

2006-машини пройшли CE сертифікат.

2007-переїхала в новий завод, який покриває 120 000 м2.

Одержали сертифікат національної промислової інженерний центр

Заснована 2008-клієнт навчальний центр.

2008-Компанія позначається як постдокторського workstation персоналу департаменту Цзянсу.

2009 на один патент винахід був нагороджений реалізувати нульовий прорив.

2010 року компанія була нагороджена назв малого та середнього підприємства інновації здатність демонстрація підприємства, національної робочої станції докторантура і випускник робочої станції в Цзянсу.

2010 один Міжнародний патент був оголошений реалізувати нульовий прорив.

Компанія Центрального інвестиційних проектів отримали провінційні іспити

2011 року пройшла оцінку наукових та технологічних досягнень для машин dual рухового driven вежі punch ЧПУ, ЧПУ гідравлічні привод Pressbrake, ЧПУ висока швидкість удару і лазерної різки поєднанні ФМС. д. для досягнення рівня на міжнародному рівні розширений.

2012-FAW (Qingdao) підписали контракт з JFY на 8 комплектів подвійне основній рамі вентральної промінь лінія по виробництву & вентральної стороні промінь крило поруч штампування лінії виробництва, всебічно оновлення ефективності виробництва та виробничого режиму весь автомобільної промисловості.

Спільне підприємство з trumpf формально