Головна > Галузі знань > Зміст

Класифікація деталей машин

Sep 24, 2015

Типових запчастин, функції і динаміка в модульних верстата, опорні частини, передача частини, пристрої керування й аксесуари 5.

Динамічні компоненти інструмент забезпечує основні рух і годувати руху, основне живлення box (обертальний рух двигуна передадуть до headstock), ріжучої головки (встановлений на шпинделя, для обробки кожного одного процесу), влада розсувні Подаючий стіл (для встановлення влади коробки або ріжучої головки для досягнення кормів руху);

Підтримуючи компонентів для встановлення влади розсувні Подаючий стіл, включаючи базу і квадратну дужку транспорт частин або для передачі заготівлю шпинделя поле до процесу станція керуванням компонентів, що використовуються для керування автоматичний робочий цикл машини;

Аксесуари включають мастильні, охолодження і чіп видалення пристрою і так далі. За формулою поєднання одного залізничного вокзалу багатопозиційні машини можна розділити на дві великі категорії. Яка комбінація машина оброблені поверхні і номер один, два рази, три і чотири 4 видів, як правило тільки після того, як в різних механічної обробки деталей, а також обробки багатопозиційні модульних верстата Прес-гранулятори введіть, зворотно-поступальний таблиці тип, довгий стовпця та тип обертає барабан 4, кілька обробки Обробка деталей.

Блок управління використовується для керування автоматичний робочий цикл деталей машин, гідравлічною, електричні кабінету і панель керування. Аксесуари мастильні, охолодження і чіп видалення пристрою і так далі.