Головна > Про нас

Провінція Цзянсу JinFangYuan з ЧПУ машина Ко, ЛТД, є одним з ключових національних високотехнологічних підприємств, провідне підприємство хребет HanJiang з ЧПУ листового металу галузі матеріально-технічної бази національної факел плану, вітчизняні кування промисловості, які проходять через ISO9001 міжнародної якості системи сертифікації раніше. Компанія має механічних виробниче машинобудівне науково-дослідний центр, центр технологій провінційних підприємства, інженерного центру і національної докторантура робочої станції на провінційному рівні.

У 1990 році почали проводити виробляти механічних ЧПУ удар, в 1996 році почали виробляти гідравлічні ЧПУ удар машина з відомий виробник компанія РАСКІН листового металу, у 1997 році почала виробляти електро гідравлічна Серво синхронних ЧПУ pressbrake і ЧПУ гільотинні стрижка машини з BEYELER німецькою компанією, у 2002 році почати виробляти ЧПУ punch ФМС для Лоррі carling, у 2003 році-пекарі АОПП з ЧПУ punch нахил комбіновані FM , лазерна різка машини для масового виробництва в 2006 році, ставши першою компанією, щоб виробляти ЧПУ вежі удар, pressbrake з ЧПУ, ножиці машини з ЧПУ, лазерна різка машини і з ЧПУ поєднанні ФМС в серійне виробництво в Китаї.

Цзінь Fangyuan компанії головні продукти включають е, VT, HVT, МТ, DMT серії високошвидкісний ЧПУ, гідравлічний тиск, високошвидкісний гідравлічний тиск, єдиного електричні Серво і подвійний електричний Серво вежі punch машину; ХК ТВЧ, ФК серії ЧПУ вуглекислого газу, волокна точного лазерна різка машини; PR, HPR, PE серії ЧПУ гідравлічні, високошвидкісний гідравлічні, електричні привод pressbrabke; ВР серії ЧПУ гідравлічні ножиці машини; MCZ з ЧПУ ошіновкі дирокол; PB серії ЧПУ удар машина для Лоррі carling, серія AMCP з ЧПУ удар ФМС для Лоррі carling; АОПП, HML200f серія ЧПУ punch нахил поєднанні ФМС та інші продукти. Компанія користувачів близькі до 30 промисловості категорії, продаються по всій країні і експортується до Росії, Індії, Аргентини, Британії, Сполучених Штатів і Південно-Східної Азії, Близького Сходу та інших країн і регіонів. Компанія продажів і прибутку і середньому персоналу податку є одними з кращих вітчизняних верстатобудування.

""Правил, гармонійний, прорив, excellence"дух компанії підприємство,"єдність, зосередити увагу на дію"є девіз компанії. У вересні 2013 року компанія Цзінь Fangyuan шарнірні підприємство з німецькою Trumpf Група. . Цзінь Fangyuan з ЧПУ є висока видимість і бренд перевагу в листового металу обробної промисловості в Китаї, Німеччині Trumpf Група є першим брендом міжнародних ЧПУ пластини переробної промисловості, також є провідним підприємством у світі верстатобудування. Поєднання двох підприємств, додаткові переваги, після комбінації, Джин Fangyuan буде у вищих відправну точку, щоб розробити дослідження, виробництва та продажу пластина з ЧПУ обробки обладнання, бути сильним у сфері, приділяти більше уваги до міжнародного маркетингу побудови мережі при розробці на внутрішньому ринку, прискорення трансформації компанії Джин Fangyuan та модернізації, зробити Цзінь Fangyuan бренду, краще і швидше на міжнародному ринку.

Компанія знаходиться в зоні високотехнологічним розвитком напрямку yangzhou, продукти продають добре обох в країні і за кордоном!

Вітаємо всіх друзів, щоб протегувати нашої компанії, щоб домовитися про бізнес і керівництво роботою